Dzisiaj poznaliśmy wyniki II Szkolnego Turnieju Szachowego „Szach Mat”. Po emocjonujących rozgrywkach na podium stanęli:
I miejsce – Antoni Wiernasz
II miejsce – Antoni Gerard Wiernasz
III miejsce – Adam Cimaj
Wyróżnienia otrzymali: Maria, Blanka, Paweł, Aleksander, Jakub, Tymon oraz Adam.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju! Dziękujemy za sportową rywalizację, zaangażowanie i pasję do królewskiej gry. Życzymy dalszych sukcesów i wielu zwycięskich partii!











