Darmowy Kurs CSS

*** Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych.pdf. Więcej informacji kliknij tutaj***

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale też dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna, wyjątkowa atmosfera.

Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom w czasie wspólnego kolędowania przy szopce i żłóbeczku Jezuska. Po zakończonych występach przyszedł czas na wspólne spotkanie wigilijne w czasie, którego wszyscy dzieląc się opłatkiem składali sobie świąteczne życzenia i częstowali się przygotowanymi smakołykami.

Na zakończenie spotkania pan dyrektor złożył  wszystkim pracownikom oraz przedszkolakom życzenia zdrowych, spokojnych, rodzinnych i ciepłych świąt.

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
912932


Projekt "ZDALNA SZKOŁA +"

180 milionów na walkę z wykluczeniem cyfrowym uczniów

Zobacz więcej

Projekt "ZDALNA SZKOŁA"

186 milionów na walkę z wykluczeniem cyfrowym uczniów

zobacz więcej

Zajęcia SKS

Szkolny Klub Sportowy

Zobacz więcej

Lekcja:Enter

Lekcja:Enter Świat Nowej Edukacji

Zobacz więcej