Darmowy Kurs CSS

***Nowy plan lekcji obowiązujący od 27.01.2020 r. tutaj***

7 października w grupie starszaków odbyły się zajęcia otwarte dla przedszkolaków i ich rodziców ,,Jesienne kodowanie”. Celem zajęć było wprowadzenie w naukę kodowania i programowania.

Czytaj więcej...

 

Kolejny tydzień wspólnej zabawy i nauki dobiega końca. Tym razem przebiegł on pod hasłem „Zdrowo jem, więcej wiem”, bowiem od poniedziałku dzieci z oddziału przedszkolnego realizowały tematy związane z zasadami zdrowego żywienia. Podsumowaniem tego kręgu tematycznego było piątkowe spotkanie dwóch grup: 3-4 latków oraz 5-6 latków na wspólnym robieniu owocowych szaszłyków.  

Czytaj więcej...

W czwartek przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do biblioteki szkolnej. Pani Małgosia pokazała dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami.

Czytaj więcej...

„Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa
z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów".

Kartezjusz

 

Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana wspólną lekturą „Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza. 8 września 2019 roku, podczas 8. edycji Narodowego Czytania, w całym kraju prezentowano wybitne utwory należące do kanonu literatury polskiej.

Czytaj więcej...

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Odsłon artykułów:
651836