Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

8 marca to dzień szczególny dla wszystkich kobiet, dlatego chłopcy z grupy przedszkolnej postarali się o to, by ich koleżanki i panie czuły się wyjątkowo. Dziewczynki zostały obdarowane przez nich bukietami kwiatów z papieru, a także drobnymi upominkami w postaci spinek i cukierków.

Czytaj więcej...

6 marca w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski ,,Zima wierszem malowana”. W konkursie udział wzięło 29 uczniów lubiących poezję. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowały dzieci z klas od ,,0” do III. Niektóre interpretacje okazały się zaskakujące i bardzo ładne. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy odwagi.

Czytaj więcej...

 

W dniu 12 lutego nasze przedszkole odwiedzili uczniowie z krośnieńskiej „Naftówki”, kształcący się na kierunku ratownictwo medyczne. Młodszym kolegom i koleżankom przekazali ważne wiadomości dotyczące udzielania pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

Odsłon artykułów:
856383