Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

 

 

W karnawale, w karnawale my się nie nudzimy wcale! Taką rymowaną sentencją można podsumować bal, podczas którego uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki wspaniale bawili się w rytm wesołej muzyki, o oprawę której zadbały uczennice starszych klas wraz z Panem Wojciechem Ryglem na czele.

Bal rozpoczął się prezentacją kostiumów. Każda grupa wiekowa kolejno wychodziła na środek sali, pokazując wszystkim, za kogo przebrali się na dzisiejszą zabawę.  Na parkiecie królowały księżniczki, rycerze, wróżki, zwierzątka, przedstawiciele różnych zawodów, a także bohaterowie ulubionych bajek.  Dzieci oprócz swobodnych tańców uczestniczyły w szeregu znanych i popularnych zabaw, jak np. „Chusteczka haftowana” czy „ Jedzie pociąg z daleka”.  Dając wytchnienie szaleństwu na parkiecie, dzieci odpoczywały, słuchając krótkiego występu starszych koleżanek, które zaśpiewały piosenkę przy akompaniamencie ukulele. Mali uczniowie z zaciekawieniem obserwowali grę na nowo poznanym instrumencie. Po krótkim odpoczynku, podczas którego był również czas na konsumpcję słodkości ufundowanych przez radę rodziców, dzieci powróciły do dalszej zabawy. Karnawałowe szaleństwo na pewno szybko nie da o sobie zapomnieć i jeszcze długo będziemy wracać do niego pamięcią.

 

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
831689


Projekt "ZDALNA SZKOŁA +"

180 milionów na walkę z wykluczeniem cyfrowym uczniów

Zobacz więcej

Projekt "ZDALNA SZKOŁA"

186 milionów na walkę z wykluczeniem cyfrowym uczniów

zobacz więcej

Zajęcia SKS

Szkolny Klub Sportowy

Zobacz więcej

Title 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Read More