Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

      

w Halowej Piłce Nożnej

o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów

    16 grudnia 2014r. Gminny Ośrodek Kultury był organizatorem I Jesiennego Turnieju Gimnazjów w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów. Zawody odbywały się w hali sportowej w Sieniawie. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

 

  1. Nikodem Borek – klasa III G
  2. Fabian Litwin – klasa III G
  3. Kacper Skrzyński – klasa III G
  4. Grzegorz Kuchta – klasa II G
  5. Grzegorz Olszyński – klasa II G
  6. Sebastian Ozimina – klasa II G
  7. Dawid Penar – klasa II G
  8. Jakub Pitrus – klasa II G

   W turnieju startowało 7 drużyn ze szkół podstawowych gminy Rymanów. Pan Tomasz Dyląg był opiekunem zespołu, który ambitnie walczył z przeciwnikami. W sumie zespół uplasował się na 5 miejscu.

Za rok będzie okazja do rewanżu!!!

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
860043