„Z językami wszędzie jesteś w domu”.

Edward de Waal

 

Dzień Języków Obcych przypada 26 września, z tej okazji uczniowie klas VII i VII pod opieką p. Anity Rozenbajgier i p. Eweliny Żukowskiej wybrali się do PWSZ w Krośnie, aby celebrować to wydarzenie.

Uczniowie podzielili się na dwie grupy. Pierwsza wzięła udział w zajęciach z języka angielskiego, druga w tym czasie doskonaliła swój warsztat z języka niemieckiego. Młodzież miała okazje dowiedzieć się czegoś więcej o zasadach fonetycznych oraz poćwiczyć tzw. łamańce językowe. Po skończonych zajęciach grupa języka angielskiego uczestniczyła w tzw. Fotolabie, wykorzystując gadżety z różnych krajów oraz pozując na „ściance”.

Fotografia, na której znaleźli się nasi uczniowie, weźmie udział w konkursie. W tym celu należy na profilowym Facebooku znaleźć stronę PWSZ-u i w poście konkursowym polubić nasze zdjęcie. Liczymy na Wasze wsparcie. Każdy głos zwiększa szansę na wygraną i zdobycie cennych nagród.

Zajęcia SKS

Projekt 9,2

Odsłon artykułów:
561842