Darmowy Kurs CSS

*** Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych.pdf. Więcej informacji kliknij tutaj***

Darmowy Kurs CSS

***Nowy plan lekcji obowiązujący od 01.02.2021 r. Więcej informacji kliknij tutaj ***

Dnia 17 września przedszkolaki wraz z paniami wybrały się do pobliskiego lasu, by poznać gatunki drzew w nim rosnących, a także wsłuchać się w odgłosy leśnych zwierząt. W czasie spaceru dzieci miały okazję zaobserwować wiele ciekawych zjawisk i sytuacji, które nie umknęły ich uwadze.

Rosnące owoce dzikiej róży, pojawiające się szyszki wysoko na drzewach, orka w polu, piękny krajobraz, a także zrywanie napotkanych kwiatów to tylko niektóre z ”atrakcji”, które szczególnie  zainteresowały małych tropicieli przyrody. Przedszkolaki trochę zmęczone, ale radosne i pełne wrażeń powróciły do sali przedszkolnej z niecierpliwością wyczekując kolejnego spaceru, tym razem już w poszukiwaniu jesieni!

Dla Babci i Dziadka

Odsłon artykułów:
948523