Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

 

Dnia 29 września dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do miasta Krosna, by tam pobawić się w sali zabaw pełnej różnych atrakcji.

Przedszkolaki szalały na zjeżdżalni, lądując w baseniku wypełnionym po brzegi kulkami, bujały się na huśtawkach oraz kręciły na karuzeli. Dobrej zabawie nie było końca. Jednak wszystko co dobre, niestety ma swój finał, więc dzieci zakończyły zabawę w krośnieńskim fikolandzie. Po posileniu się i krótkim odpoczynku udały się na projekcję filmu animowanego pt „O czym marzą zwierzęta”. Jest to historia zagrożonych gatunków zwierząt, które znajdują schronienie w pewnym sanktuarium, w którym źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo spełniające życzenia. Po obejrzeniu seansu zadowolone i pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola.

Odsłon artykułów:
860046