Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Z okazji Dnia Chłopaka żeńska część Samorządu Uczniowskiego zorganizowała „Konkurs na najsympatyczniejszego chłopca SP w Króliku Polskim".

Dziewczęta wzięły pod uwagę następujące cechy charakteru i osobowości: koleżeństwo, życzliwość, poczucie humoru oraz kulturę osobistą. Najpierw uczennice poszczególnych klas wybrały spośród swoich kolegów dwóch, którzy przeszli do etapu szkolnego. Następnie w drodze głosowania został wyłoniony zwycięzca – NAJSYMPATYCZNIEJSZY CHŁOPAK NASZEJ SZKOŁY. Wyniki zostały ogłoszone 30 września podczas uroczystego apelu. Zaszczytny tytuł otrzymał uczeń klasy VIII - Patryk Ochałek. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć także życzeń oraz drobnych upominków w postaci słodkości. Dziewczynki przygotowały również konkurencje, które pozwoliły wyłonić spośród wszystkich młodych mężczyzn CHŁOPAKA NA MEDAL. Aby jednak otrzymać ten tytuł, chłopcy musieli wykazać się m. in. zdolnością zbudowania najwyższej wieży z klocków, popisać się umiejętnością golenia brody oraz znajomością elementów damskiej garderoby. Z w/w zadaniami najlepiej poradził sobie Gabriel Puchalik z klasy VIII, który został nagrodzony wspaniałym medalem.

Z okazji Waszego Święta - my, dziewczyny, życzymy każdemu chłopcu:

Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej,

Ciastek - tylko tych najsłodszych

Samochodów - tylko tych najszybszych

Zabaw - tylko najweselszych

Przygód - tylko najciekawszych ...

i butów - takich, w których wszędzie możesz dotrzeć!

Odsłon artykułów:
860050