Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

 

 

Dnia 10 listopada przedszkolaki obchodziły Dzień postaci z bajek. Z tej okazji odbył się huczny bal kostiumowy. Wszystkie dzieci przyodziały się w stroje swoich ulubionych, bajkowych bohaterów.

Wśród przebierańców bawiących się na parkiecie można było spotkać księżniczki, zwierzątka, dzielnych bohaterów, a także muszkieterów i innych mieszkańców dworu królewskiego. Wszystkie przedszkolaki pięknie prezentowały się w kolorowych kreacjach, tańcząc w rytm skocznej muzyki, a także biorąc udział w różnych konkurencjach. Wyścigi szeregów, losowanie bajkowych rekwizytów oraz "wybuchowy" eksperyment z farbami i sodą to tylko niektóre z atrakcji kostiumowego balu. Dzień postaci z bajek to nie tylko okazja do przebrania się w ulubioną bajkową postać, ale również sposobność do poznania nowych doświadczeń poprzez kreatywne zabawy, które jednocześnie integrują i zachęcają dzieci do wspólnej zabawy.

Odsłon artykułów:
884883