Darmowy Kurs CSS

*** Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych.pdf. Więcej informacji kliknij tutaj***

 

Dnia 4 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Już od samego rana przejęte dzieci wyczekiwały Go z niecierpliwością.

Przedszkolaki w pięknych czerwonych strojach przywitały dostojnego gościa i zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-recytatorskie. Następnie Mikołąj podziękował za ciepłe przyjęcie, pochwalił dzieci za piękny występ i rozdał im podarunki. Na koniec spotkania wszystkie przedszkolaki usiadły obok przybyłego gościa, by zrobić sobie z Nim wspólne zdjęcie. Dzieci, żegnając się z Mikołajem, również podziękowały za wizytę oraz otrzymane od Niego upominki, po czym uradowane powróciły do swojej sali. Mamy nadzieję, że za rok Mikołaj również zaszczyci przedszkolaków swoją obecnością.

Odsłon artykułów:
912952