15 czerwca przedszkolaki miło spędziły czas w Parku Mani – Parku Rozrywki dla Dzieci w Krośnie. Dzieci korzystały z wielu atrakcji. Najmłodsi uczestnicy wycieczki spędzili czas w kąciku malucha. Były tam zjeżdżalnie, drabinki, trampoliny, huśtawki, samochodziki i zabawki do piasku. Największym powodzeniem cieszyły się jednak atrakcje wodne, czyli łódeczki, znajdujące się w płytkim basenie wodnym, które dostarczyły dzieciom wiele przeżyć.

Starsze dzieci doskonale bawiły się w mini parku linowym z przeszkodami, labiryncie i pełnej atrakcji klatce zabaw. Super była także jazda na gokartach i talerzykach przejazdowych zawieszonych nad ziemią.
Piękna pogoda i doskonałe humory towarzyszyły uczestnikom podczas całej wycieczki. Dwugodzinne harce i szaleństwa minęły bardzo szybko. Nieco zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do naszego przedszkola. Wycieczka była udana i na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.