Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ” pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty pt. „Rysowane wierszyki”. Hasłem tegorocznego konkursu było zobrazowanie tekstu dowolnego wiersza (lub jego fragmentu), którego bohaterem jest kot, koci świat. Dzieciom bardzo spodobał się ten temat i wykonały piękne, kolorowe prace. Z naszej szkoły zostało wysłanych 10 prac z grupy „0” oraz 2 prace z młodszej grupy przedszkolnej. Wszystkich prac plastycznych nadesłanych na konkurs było 265. Organizatorzy nagrodzili 27 prac.

Prace uczniów kl.”0” Aleksandra Kiszki i Szymona Cimaja zostały nagrodzone. Chłopcy otrzymali dyplomy i nagrody. Szymon odebrał nagrodę osobiście w placówce organizatora konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.