"Tak niedawno żeśmy się spotkali,
a już pożegnania nadszedł czas...".

Dzień 22czerwca 2021 roku pozostanie na długo w pamięci uczniów klasy VIII.

Tego dnia w uroczystej atmosferze odbyło się pożegnanie ósmoklasistów przez koleżanki i kolegów z młodszych klas. W programie artystycznym przygotowanym przez uczniów klas VII i I SP nie zabrakło wspomnień, refleksji, ciekawych i humorystycznych scenek z życia szkoły. Siódmoklasiści pożegnali starszych kolegów wesołymi, ale wiernie odzwierciadlającymi zachowanie każdego ósmoklasisty, wierszykami. Nie zabrakło piosenek oraz wzruszających przeprosin i podziękowań. Najstarszych uczniów naszej szkoły wierszem i piosenką żegnali również najmłodsi - pierwszoklasiści, którzy wręczyli pamiątkowe laurki starszym kolegom.

Przed chłopcami nowe wyzwania i decyzje. Życzymy im wszystkim sukcesów w dalszej edukacji.