Dnia 5 października 2018 r. na obiektach sportowych „Orlik” w Iwoniczu-Zdroju odbyły się kolejne zawody w ramach Ogólnopolskiego Programu Upowszechniania Biathlonu Wśród Dzieci i Młodzieży pod hasłem „I ty możesz zostać biathlonistą”. Organizatorami zawodów byli: Polski Związek Biathlonu, Podkarpacki Związek Biathlonu, Iwonicki Klub Narciarski „Górnik” oraz UKS „ Partyzant” Lubatowa i Gmina Iwonicz-Zdrój.

- rocznik 2006 i 2007 – kategoria druga,

- rocznik 2008 i młodsi – kategoria trzecia.

Nasi reprezentanci z grupy pierwszej (w składzie: Kamil Peszko, Dawid Poznar i Szymon Jakubczyk) mieli do pokonania dystans 1,6 km oraz musieli zaliczyć dwie serie strzelań z postawy leżąc (broń laserowa). Kolejną kategorię wiekową reprezentowali: Patryk Ochałek, Krystian Wiernasz oraz Sylwester Borek. Chłopcy mieli do pokonanie dystans 1,2 km oraz musieli wykonać dwie serie strzelania z pozycji leżąc. W tej kategorii chłopcy zaprezentowali się wspaniale, uzyskując bardzo dobre wyniki. Patryk Ochałek zajął miejsce II, a Krystian Wiernasz uplasował się na miejscu III. Kategorię trzecią reprezentowali: Piotr Wais, Kornel Poznar oraz Filip Raś. Chłopcy musieli pokonać dystans 0,8 km i wykonać jedną serię strzelania z pozycji leżąc.

W klasyfikacji drużynowej nasz UKS „Sztafeta” zajął II miejsce na pięć startujących drużyn. Serdecznie gratulujemy!