Darmowy Kurs CSS

*** Procedury zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Króliku Polskim w związku z wystąpieniem COVID-19. Więcej informacji kliknij tutaj***

Szanowni Państwo,
informuję, że zakończenie roku szkolnego w dniu 26 czerwca br. uczniowie odbiorą świadectwa w szkole według następującego harmonogramu:
• 8.30 – 9.00 – oddziały przedszkolne,
• 9.00-9.30 - klasa pierwsza
• 9.30-10.00- klasa druga
• 10.00-10.30- klasa trzecia
• 10.30-11.00- klasa piąta
• 11.00- 11.30 – klasa szósta
• 11.30-12.30- klasa siódma i ósma


Odbiór świadectw będzie możliwy na sali gimnastycznej. Uczniowie powinni pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego, dezynfekcji rąk przed wejściem do szkoły oraz o maseczce na twarzy. Rodzice nie mogą wejść z dziećmi do budynku szkoły. Proszę, aby każdy uczeń miał ze sobą długopis, którym potwierdzi odbiór świadectwa. Do szkoły uczniowie wchodzą wejściem głównym, a wychodzą wyjściem na sali gimnastycznej. Jeżeli uczeń nie może odebrać świadectwa w wyznaczonym terminie, to może zrobić to w okresie wakacyjnym, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Msza Św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w czwartek 25 czerwca o godz.800.


Z poważaniem,
Dyrektor Dariusz Królicki

Kalendarz

Wskazówki dojazdu

Odsłon artykułów:
856406